16 Kasım 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Yüksek enerjili ve etkileyici olacağımız birgündeyiz.Kendi merkezimizde olmak, takdir ve onay beklentilerimiz de artabilir. İş faaliyetlerimizden fırsat buldukça keyif aldığımız eğlence faaliyetleri ile keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Gün ortalarında Ay-Mars ile uyumlu, Güneş ile uyumsuz açı oluşturuyor. Şu anda yapmak istediklerimiz ile yapmamız gerektiğini düşündüklerimiz arasında bir denge bulmak zor olabilir. En iyi sonuçlar için ılımlı tutum sergilemeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Jüpiter arasında yüz yirmilik bağlantının etkinleşecek olmasıdır. İyimserlik, mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artabileceği gibi önemli şans ve fırsatlar elde edebileceğiniz bir geçiştir.

Araştırma, çalışma ve sosyalleşmek adına mükemmel bir zamandır. İçgüdüleriniz ve olumlu düşüncelerinizi kullanarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Bu aynı zamanda iş yeriniz veya yaşam alanınızı temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır.

Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanıyacağından uzak yolculuklara çıkabilir veya ilginizi çeken bir kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

İş anlaşmaları yapmak, müzakerelere girip sözleşmeler imzalamak için de ideal zamandır.  Ayrıca eğitim ve tüm yasal konular için de değerlendirebileceğiniz mükemmel bir enerjidir.

Hayır, kurumlarına veya yardıma ihtiyaç duyan insanlara yardımlarda bulunabilirsiniz.

Sosyal yaşamınızda hareketlilik artabileceği gibi tanışacağınız insanlarla sağlam güvenilir arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.