14 Kasım 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü günün ilk yarısı Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Güne duygusal ve hassas başlıyoruz. Yavaş, emin adımlar ve iyimser tavrımızı günün ilkyarısı daha fazla kullanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay- Merkür trinesini etkinleştirdikten hemen sonrasında Plüton ile karşıtlık açı oluşturuyor. Gerek iş gerek özel hayatımızda gerilimlere ve sorunlara neden olabilir. Sıra dışı ifşalar ve zorluklar ortaya çıkabilir veya şaşırtıcı haberler bir duruma ilişkin algımızı tamamen değiştirebilir. Kısacası her zamanki rutinin ve her şeyin planlandığı gibi gitmesini beklemek yanlış olur. Dolayısıyla bulunduğumuz ortamdaki atmosferi iyileştirmek, dengelemek ve işleri daha kolay hale getirmek için fazladan yol kat etmemiz gerekebilir sevgili dostlar.

Gün ortalarına doğru Ay önce Venüs sonrasında Jüpiter ile uyumlu açılar oluşturuyor. Günün ilk yarısındaki stresli enerjiyi geride bırakıyoruz.Fikirlerimiz ve dürtülerimiz sayesinde yaratıcılığımızı iyi kullanabiliriz. Ziraher zamankinden daha çok hem motive olabilir hem de kendimize güvenebiliriz. İş ve kişisel yaşamımızda başarılı olmak için değerlendirebileceğimiz bu enerjiyi stresli durumları düzeltmek adına da kullanabiliriz.

Ay saat 13.41-15-48 arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Önümüzdeki iki buçuk günlük zaman içinde öz güvenimiz ve egomuz yükseliyor. Liderlik, yönetme ve organizasyon becerilerimizi göstermek ve kendimizi ortaya koyma eğilimde olacağız. Ayrıca bu zaman içinde sanatsal organizasyonlara katılmak, eğlenebileceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek ve yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman harcamak isteyebiliriz.

Sevgiler.