3 Kasım 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay ile günü Balık burcunun evinde geçiriyor. Hassas, anlayışlı duyarlı, sanatsal ve şiirsel bir ruh halinde güne merhaba diyoruz. Olay ve kavramlara duygusal açıdan yaklaşacağımızdan gerçekleri kabul etmekte zorlanabiliriz. Günlük yaşamımızda doğacak sorunları empati yaparak önleyebileceğimiz gibi ilişkilerimizi de güçlendirebiliriz. 

Günün ilk yarısı Ay-Merkürtrinesietkili oluyor. Evimizde veya işimizde önem verdiğimiz insanlarla hoş etkileşimler yaşayabiliriz. Yazmak, tanıtım yapmak, halkla ilişkiler, ticari konulu işlerde beklentilerimizin karşılanacağı gelişmeler yaşayabiliriz.

Eğitim yada iş girişimlerimiz için sınavımız varsa her zamankinden daha çok başarılı olabiliriz.

Bu arada bazı haberler alabilir, kısa ziyaretler ve görüşmeler ile iletişim trafiğimizde yoğunluk oluşabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. Planlarımızda varsa, İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Sosyal organizasyonlara katılmak ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Gece saatlerinde Ay-Venüs ile uyumlu görünüm oluşturuyor.Uyumlu dengeli ve paylaşımcı enerjiler getiriyor. Mali işlerimizi, alışverişlerimizi kolay bir şekilde halledebiliriz. Gerek özel gerek iş ilişkilerimizle ilgili önemli adımlar atabiliriz. Var olan sorunlarımızı, kırgınlıklarımızı çözüp uzlaşı sağlayabilir, iş birliklerine yönelmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Ayrıca, bugün Venüs, Güney ay düğümü ile aynı hizada Kuzey ay düğümü ile karşıt açıda. Bu geçiş ile belirli bağlantıların (veya ilişkilerimizin) büyümemizi destekleyip desteklemediğine daha duyarlıyız. Bizi gerçek duygularımızdan ve ihtiyaçlarımızdan uzaklaştıran davranış ve düşünce biçimlerine geri dönme eğilimini izlemek en iyisidir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.