6 Ekim 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Kova burcuda ilerleyen Ay saat 01.46 da boşluğa giriyor ve yaklaşık 14 saat boşlukta kalıyor. Ay’ın boşlukta ilerleyeceği süre içinde günlük planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmek pek de kolay olmayabilir sevgili dostlar. Yeni girişimlerimiz, yeni projelerimiz ve önemli kararlarımızı devreye sokmamalıyız. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak en iyisidir. Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak ya da iç sesimize kulak verip empati, ibadet, dua, meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 15.47 de Balık burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün boyunca başkalarının istek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olacağımız enerjiler getiriyor. Evrensel sevgi, insanlığı ilgilendiren konular, maneviyat ve inanç uygulamalarına yönelebiliriz. İlerleme sağlamayı düşündüğümüz önemli görüşme, konuşmalar ve dikkat gerektiren işlerde daha fazla emek ve zaman harcamak durumunda kalabiliriz.Dolayısıyla ayrıntılar üzerinde dikkat ederek çalışmalarımızı ilerletmeye çalışmalıyız.

Ay gün boyunca açı oluşturmadan ilerleyecek. Şimdi sizlere bana sıkça sorulan ve balık burcunu ilgilendiren bir konu Sadaka hakkında yazmak istiyorum. Balık burcu Zodyak’ın 12. burcu olup Neptün ve Jüpiter tarafından yönetilir.

Bu evin ana konularından biri hayırseverliktir.

Sadaka, ihtiyacı olanlara hayırsever yardım sağlamak anlamına gelir. Bu kelimenin tam anlamıyla iyilik yapmak anlamına gelir.

Modern toplumda hayırseverlik, bu tanımın kapsamına giren herhangi bir tezahür olarak kabul edilmektedir: himaye, sponsorluk ve gönüllü bağışlar ve sosyal yatırım. Ama aslında, bir kişinin ruhundan gelen herhangi bir eylem sadaka olarak kabul edilir! Gizli veya açık olması önemli değil, asıl mesele temiz bir kalpten yapılması önemlidir. Ne kadar verdiğiniz önemli değil, bunun gerekliliğini içten anlamanız daha önemlidir. Ve büyük olasılıkla anlaşılması gereken en önemli şey, hayır işleriyle uğraşırken bunu saf bir yürekten yapmanız gerektiğidir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.