5 Ekim 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor.Özgürleşme arzumuzu ön plana çıkarıyor. Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir, toplumsal konulara da hassasiyetimiz artabilir. Bilgi, iletişim ve teknoloji bağlantılı işlerimizi yapmak ve sorunlarımızı çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sosyal gruplar ve arkadaş çevremizle birlikteliğimizin artmasını sağlayacak ortak meseleler hızlanabilir.

Gün boyunca herkesle bağlantı kurmak arzusunda olacağız, dolayısıyla farklı kültürve etnik gruplarda farkındalık geliştirebileceğimiz araştırmalar içine çekilebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. İlişkilere samimiyet ve girişkenlik getiren bu geçişi yeni başlangıçlar yapmak ve önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmek ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz. İş veya ilişkilerde yaşadığımız zor yönlere ve problemlere ışık tutabilir çözüme kavuşturabiliriz. Aile bireylerimizden planlarımıza dair destekler de isteyebiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn ile kavuşumu Uranüs ile kare görünüm içine giriyor. Bugeçiş bizleri istemediğimiz bir değişime sürükleyebilir. İstediğimiz türden değişiklikleri de yapmamızı zorlaştırabilir. Beklenmeyen değişiklikler hayatımızın olağan düzenini ve rutinini bozabilir. Özgürlük arzularımız ağır basabilir, muhafazakâr ve isyankâr tutumlar arasında kalabiliriz. Gerçekçi olmayan ideallerimiz kariyer yaşantımızı zora sokabilir. Arkadaşlarımız, gruplarımız veya bazı kurumlarla sorunlar yaşayabiliriz. Önem verdiğimiz bir kişi hayatımızdan çıkabilir. Dolayısıyla bu geçiş boyunca kendimizi kontrol etmeli yabancısı olduğumuz alanlarda gereksiz riskler almamalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.