20 Eylül 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Yengeç burcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Güne sezgisel, empatik ve hassas olabileceğimiz enerjiler veriyor. Geçmişle bağlantılı konular, Evimiz, ailemiz ve otorite figürlerimizle ilgili konular gündemimizde yer alabilir. Çevremizdeki insanların ve kendimizin gerçekte neye ihtiyacımızın olduğunu kolayca hissedebilir ona göre hareket edebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün trinesi ile faaliyet gösterdiğimiz her alanda sezgilerinizin yardımıyla verim sağlayabiliriz. Hayallerimiz, ruhsal ve romantik ihtiyaçlarımız için planlar geliştirebiliriz.

Ay akşam günün ikinci yarısı Güneş ve Plüton arasında devam eden olumlu etkiye bağlantı kuruyor. Kişisel veya mesleki sorunlar da artık daha kolay çözülere ulaşabiliriz. Kariyerimizde ve olumlu değişiklikler yapma yeteneğimiz bize itibar kazandırabilir ve özgüvenimizi artıracağı gruplarda daha fazla liderlik rolü üstlenebiliriz. Güç ve otorite konumundaki kişilerle, ilişkilerimizi çok daha iyi yönetebilir ve üstlerimiz üzerinde büyük bir etki bırakabiliriz

Sonrasında Ay saat 18.57-23.38 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Günün geri kalanında daha sakin koşullarda, rutin işlerimizi yoluna sokmak, planlarımızı gözden geçirip ayrıntılar üzerinde düzenlemeler yaparak Ayın boşluk enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.