19 Eylül 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Bizlere aşinalık, güvenlik ve sakinlik arayacağımız enerjiler veriyor. Dikkatimizi ve duygularımızı, sevdiklerimize odaklayabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Bu sebepten dolayı günün ikinci yarısı, duygusal ve fiziksel zorlanmalara karşı dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Ay günü Venüs ile uyumlu bir şekilde kapatıyor. Bu görünüm arzumuzu teşvik ediyor ve ruhumuzu yükseltiyor. Romantik, yaratıcı veya eğlenceli bir gece geçirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde MerkürRx–Jüpiter Rx karşıtlığı etkinleşiyor. Görev ve sorumluluklarımıza her zamankinden daha fazla mesuliyet gerektiren bir geçiştir. iş ilişkilerimizde sorunlar ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Eğitim ve finansal konularda ise iletişim eksikliği nedeniyle gecikmeler yaşayabiliriz. Gündemimizde olan seyahatlerde olumsuz durumlar oluşabiliriz. Alışverişlerimiz ise bize pahalıya mal olabilir sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş-Plüton trinesi etkinleşiyor. Yenilenme, başarı ve büyüme getiren bir geçiştir. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz herhangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.