14 Eylül 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Bir yandan barış, uyum ve güzellik arayışı içinde olurken bir yandan da cömert ve nazik davranışlar sergileyebiliriz.

Para ve mülkle ilgili işlerimiz önem kazanabilir. Yapmamız gereken ödemeleri, gelir-giderlerimizi ve kontrol etmemiz gereken parasal işlememizle uğraşabiliriz.

Tembelliğe ve rahatımıza da düşkünlük eğiliminde olabiliriz. Dolayısıyla faaliyetlerimizi rahat ve yavaş koşullar da kendimizi üzmeden sürdürmeye çalışabiliriz.

İştahımızda artış ve soğuk algınlığına hassaslık gösterebiliriz.

Akşam için ailemiz, sevdiklerimiz veya partnerimizi yemeğe davet edebiliriz. Sosyal ve sanatsal etkinliklere gidebilir, keyifli ve eğlenceli bir akşam geçirebiliriz.

Günün tek bağlantısını günün ilk yarısı Ay-Venüs trinesi ileetkinleştiriyor. Sevgi, romantizm, güzellik ve finansal işlerimiz ön plana çıkıyor. Çevremize karşı sıcak ve rahat hisler üretme eğiliminde olacağız. Özel ve sosyal ilişkiler adına olumlu fırsatlar karşımıza çıkabilir. Evimizin güzelliğini ve zarafetini arttırma yollarına girebilir dekorasyon alışverişleri yapabiliriz. Varsa aile içi meselelerimizde uyumlu hale gelebileceğimiz gelişmeler kaydedebiliriz. Kendi bakımımızla da ilgilenmek için değerlendirebileceğimiz bir zaman. Sevdiklerimize vakit ayırabilir, sanatsal bir organizasyona katılabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay -Kad kavuşumu etkili oluyor. Evimiz, ailemiz veya işimizle ilgili bir takım değişikliklere maruz kalabiliriz. Çözemediğimiz derin duygusal karmik ilişkilerimizdeki sorunlar için sevdiklerimizden destek alabilir kendimizi daha sağlıklı ve huzurlu hissedebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.