12 Eylül 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Duygusal canlılık ve fiziksel hareketlilik getiriyor. Gün boyu, daha girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor gereken işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar ve kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Ay sabah erken saatlerde Mars atmışlığı ile güne başlarken hem rekabetçi hem de iş birlikçi doğada olacağız. Dolayısıyla planlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda kendimizi güne hazır hissedebiliriz sevgili dostlar.

Hemen sonra günün ilk yarısına etki edecek Ay- Şiron kavuşumu etkili oluyor. Zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebileceğimiz bir geçiştir. Sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ve yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden hem sevdiklerimiz hemde kendimiz rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn ile olumlu bağlantı oluşturuyor. Olgun ve objektif bir ruh halinde olacağız. Bu saatlere sarkan işleriniz, bağlantılarınız ya da toplantılarınız varsa fikirlerinizi karşı tarafa daha kolay kabul ettirebilir ve beklenenden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ailevi ya da kişisel açıdan önemli görünen meseleleri ise geleneksel yollarla çözmeye çalışabiliriz. Yaşamımızda yolunda gitmeyen, tıkanıp kaldığımız konularda   otorite figürlerimizin destek ve tavsiyelerini alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.