22 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor.Sakin ve alçak gönüllü bir ruh halinde güne uyanacağız. Huzur ve güven ihtiyacımız artarken, somut adımlar atmaya çalışacağız. Çalışmalarımızı rahat bir atmosfer, samimi ilişkiler kurarak tamamlamaya çalışabiliriz. Finansal konularda ise istikrarlı olmaya ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz. Anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Dolayısıyla ailemiz, eşimiz ya da partnerimiz ile birlikteliğimizi arttırmak, leziz yemekler yemek, keyif aldığımız aktivitelere katılmak isteyebiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn karesi etkili oluyor.Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Günün son açısı Ay-Neptün ile uyumluluk oluşturuyor.Fedakâr ve özverili enerjiler verecek.Bu zaman diliminde sevdiklerimize karşı daha fazla anlayışlı, cömert ve empati geliştirerek hizmet ve fedakarlıklar yapabiliriz.

Ayrıca hayal gücümüzü de kullanabileceğimiz bu geçişi yaratıcı uğraşlar ve sanatsal çalışmalar adına değerlendirebiliriz.

Ve Güneş bugün 23 Ağustos tarihleri arasında ikamet edeceği Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaşamın merkezi yıldızı olan Güneş tarafından yönetilen Aslan, yaratıcılığa, sevgiye ve çocuklara dair beşinci evin konularını bu dönem ortaya çıkaracak. Aynı zamanda egomuzun da artmasına neden olacak. Bu dönem rolümüzü sahnenin önünde oynama çabasında olacağız. Eğlenceye, romantizme ve yaratıcılığımıza ekstra zaman ve enerji harcayacağız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.