19 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Koç burucunun evinde geçiriyor. Güne enerjik, sabırsız ve kararlı olacağımız enerjiler veriyor. Yeni başlamamız gereken işlerimize kolay motive olabiliriz. Ancak hemen sonuç almak isteğimiz ağır basabilir. Bu yüzden elimizde olanlar yeterince tatmin edici değilse bir projeyi hemen bırakabilir, başka bir plan geliştirebiliriz.

Bu geçiş bizleri her zamankinden daha rekabetçi hissetmemize neden olabilir ve stresli koşullarla baş etme gücünü kendimizde bulabiliriz.

Sabah saatlerde Ay-Jüpiter kavuşumu. Özgüvenli ve iyimser enerjiler getiriyor. Finansal konulu işler, eğitim meseleleri, seyahatler ve ziyaretler için elverişli olacak. İşimizde ulaşmak istediğimiz hedeflerimiz için başarılı ve profesyonel insanlarla ilişkilerimizi geliştirebiliriz.

Akşam saatlerine Ay-Şiron ile aynı noktaya geliyor. Bu geçişten zayıf olduğumuz, kendimizi yetersiz hissettiğimiz yönlerimize çözümler bulabilmek adına faydalanabiliriz. Ya da sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarmak adına paylaşımlar içinde olabiliriz. Bu sayede duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Merkür Aslan burcuna giriş yapıyor. Bugün Merkür 4 Ağustos tarihine kadar kalacağı Aslan burcuna hareket edecek.
Aslan burcundaki Merkür, bizi aktif, parlak, heyecan verici bir iletişime yönlendirir.
Bu dönemde, sokaklarda yüksek sesle konuşan çok sayıda insan görmeniz mümkün, sosyal ağlar abartılı yayınlarla dolup taşar. Bilgi düzeylerini, kendilerini göstermek ve kişisel bilgilerini ifade etmek isteyenlerden sayısız yorumla karşılaşırız. Bu zamanda görüş daha sosyal, becerikli ve açık hale geldikçe insanlarla, kolayca tanışabilir, iletişim kurabiliriz.
Konferanslar, seminer ve eğitimlere katılmak, dönem ödevlerini ve tezleri hazırlamak, dinlenme veya eğlence gezileri yapmak, entelektüel oyunlar oynamak, çocuklarla iletişim kurmak, onlara kitap okumaktan mutluluk duyacağımız bir dönemdir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. 

Sevgiler.