18 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Balık burcunda ilerleyen Ay 09.43-14.18 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor.

Ay boşlukta kalacağı süre içinde yeni girişimlerde bulunmak, önemli konuları görüşmek ve anlaşmak için uygun bir zaman değildir. Dolayısıyla bu zamanı evimizde veya çalışma ortamımızda temizlik, düzenleme ve ertelediğimiz işlerimizi bitirmek için değerlendirebiliriz.

Ay koç burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca daha cesaretli daha odaklı ve aktif olacağımız enerjiler getiriyor. Ve bizi yeni bir başlangıç ​​yapmaya veya yeni bir mücadeleye girişmeye teşvik ediyor.

Ay koç burcuna girişi ile yengeç burcuna giriş yapan Venüs ile uyumsuz bakış açısı oluşturuyor. Bize en yakın olanlarla uyuşmazlıklar yaşayabiliriz. Birkaç saat ekstra sabır ve duyarlılık gerektirebilir dolayısıyla gerek iş gerek özel yaşantımızda risk almaktan kaçınmalı, yapıcı iletişimler kurmaya çalışmalıyız.

Günün diğer gezegen hareketi Güneş-Neptün trinesi ile hayatın stresini birkaç gün geride bırakarak kendimizi daha rahat hissedeceğiz. Çevremize karşı hassasiyetimiz ve empatimiz de artırıyor. İhtiyacı olan kimselere yardımlarda bulanabiliriz.

İş çabalarımızda büyük bir kararlılık, güven ve cesaret gösterebilir, daha fazla üretkenlik ve başarı sağlayabiliriz. Geçmiş finansal işlemlerimizden veya yatırımlardan fayda sağlayacağımız koşullar ortaya çıkabilir yada mevcut yatırımların değerini artırabiliriz.

Bir şey satmak, pazarlamak veya reklâm vermek içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Eğer yaratıcı bir alanda çalışıyorsak, kendi sanatımızı ifade etmede kolay bir akış bulacağız. Özellikle yazı, fotoğraf, müzik ya da tiyatro gibi konuların daha incelikli özüne hayallerimizi katarak önemli başarı yakalayabiliriz sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde Merkür-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Ya kendi zihninizde ya da rakipler arasında bir fikir savaşı yaratır. Bu geçiş altında, belirli bir soruna veya konsepte odaklanma eğilimi vardır. Bu araştırma, soruşturma ve sırları ortaya çıkarmak için iyi bir zaman. Yoğun bir zihinsel enerji birikimi bir çıkış gerektirir ve bu, okült çalışmalardan şiddetli tartışmalara ve tartışmalara kadar değişebilir.

Bu geçişin en olumlu tezahürü, psikolojik kendi kendini analiz veya ilişki danışmanlığı olacaktır. Görüşler şu anda çok güçlü olsa da daha derin anlayış seviyelerine ulaşıldıkça düşüncenizde olumlu bir dönüşüm elde edilebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.