14 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Oğlak burcunda ilerleyen Ay 07.17-11.14 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor. Adil, tarafsız ve arkadaş canlısı enerjiler getiriyor.  Yaklaşık iki buçuk gün boyunca daha çok sıra dışı ve farklı aktivitelere çekileceğiz.

Günün tek bağlantısını gece saatlerine doğru Ay-Mars karesi etkili oluyor. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu saatlerde ilişkilerimizi mümkün olduğunca taviz vererek ilerletebiliriz.

Günün gezegen hareketindeki Merkür-Uranüs atmışlığı, aktif ve yaratıcı olacağınız enerjiler getiriyor. Bu geçiş ile günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde değişeme uğrayabilir.  Projelerinizde size farklı bir bakış açısı sunan insanlarla yeni arkadaşlıklar veya ortaklıklar başlatabilirsiniz. İş planlarınızda size daha fazla esneklik sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. 

Teknoloji, bilim veya elektronik ile ilgili herhangi bir konularda yeni tekniklere, yeni ürünlere ilginiz artabilir.

Programınız çok hızlanabilir ve aniden iş ya da özel seyahat etme fırsatınız doğabilir.

Grup etkinliklerine veya insani hedeflere yönelik kuruluşlarlasın çalışmalarına da katılabilirsiniz sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde Venüs ve Neptün karesi etkili oluyor. Birkaç gün kendimizi aşırı duygusal ve yorgun hissedebiliriz. Sağlıklı karar vermek ve kendimizi ifade etmekte güçlük çekebiliriz. Bu geçiş genellikle evimizi, ailemizi veya kişisel ilişkilerimizi etkileyecek koşulları ortaya çıkarabilir. Ayrıca iş veya finans gibi yaşamınızın daha maddi yönlerini de içerebilir. Enerjimizi doğru yönlere kanalize etmeliyiz. 

Ayrıca, sindirim problemleri ve ilaç kullanımlarına da duyarlı olacağız. Yediğimiz besinlerin hijyen olmasına özen göstermeli, sağlığımızı tehlikeye sokmamalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.