20 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay günün ilk yarısı Oğlak burcu geçişine devam ediyor.

Sabah saatlerinde Ay önce Neptün ardından Mars ile atmışlık bağlantı oluşturuyor.

Bu geçiş bizi ufak bir rekabet motive etse de, uyum yaratmaya kendimizi her zamankinden daha fazla adamış olacağız. Doğru yöne gittiğimizi hissetmek, büyümek ve gelişmek için adımlar atmak isteyebiliriz. Sosyal becerilerimizi kullanabilir veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olması için destek isteyebiliriz.

Aşkta veya işte şanslı hissedebilir ve mutlu bir ilişki kurabiliriz. Amacımızla yeniden bağlantı kurmak ve yeniden hizalanmak için bir fırsat olabilir.

Ay boşluğa girmeden önce Plüton ile birleşip hemen ardından burç değiştirmeye hazırlanan Güneş ile uyumluluk sağlıyor. Hedeflerimizi, planlarımızı ve sorumluluklarımızı yakın ilişkilerimizle çok kolay uyumlu hale getirebiliriz. Bu zaman diliminde olumlu ilgi veya hoş durumları kendimize çekebilirsiniz. Sosyal bağlantılar aracılığıyla profesyonel kapılar da açılabilir sevgili dostlar. 

Ay 15.00–15.53 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca  ilerici, yaratıcı ve yenilikçi yönümüzü harekete geçirecek ve paylaşma arzularımızı ön plana çıkaracak.

Ay kova burcuna girişi ile günün gezegen hareketindeki Merkür-Jüpiter arasındaki atmışlığa katılı yapıyor. Geniş bir bilgi birikimi, açık fikirlilik ve hayata dair geniş bir bakış açısı getiriyor. Kendimizi ifade etme yeteneğimiz bizim kazançlı çıkmamızı sağlayabilir. Sanatta veya diplomaside kariyerlere öncülük edebilir. Ayrıca, arkadaşlarımız ve daha büyük insan grupları arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için de değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.