18 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay 07.00–15.01 saatleri arasında boşlukta ilerliyor.  Genel olarak Ayın boşluğa girmesi, yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmemiz gereken bir süreçtir. Bu zamanımızı Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yaparak değerlendirebiliriz. Ayrıca, sevdiklerimizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşarak değerlendirmeye de çalışabiliriz sevgili dostlar.

Ay Oğlak burcuna girişi ile en iyi noktalarımızı vurgulayacağımız, yapıcı hırslar veren enerjiler getirecek. Yaklaşık iki gün boyunca iş, kariyer hayatımız, sorumluluklarımız ve otorite figürlerimizle alakalı görev ve mesuliyetlerimizi daha fazla ön plana çıkaracak.

Resmi kurumlarda olan işlerimizi takip etmek, finansal meselelerimizi halletmek,

sağlıkla ilgili sorunlarımızı çözüme kavuşturmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

İlişkilerimizde ise bu süre boyunca samimiyet yerine serin duygular hakim olabilir.

Günün tek bağlantısını Ay akşam saatlerine doğru Jüpiter karesi ile oluşturuyor. Gerçekçi olmayan beklentiler veya aşırı güven sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Dolayısıyla ılımlı ve alçak gönüllük göstererek fikrimizi ve ruh halimizi değiştirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Neptün ve Mars kavuşumu etkili oluyor. Belirsizlik taşıyan, çözücü veya yıkıcı bir etkiye maruz kaldığımız bir dönemdeyiz.

Bu geçiş, İşlerde karışıklık, dikkatin dağılması, aldatma, dolandırıcılık ve manipülasyon, baştan çıkarma için koşullar yaratılır.
Duygusal stres ve zayıflık, alkol ve psikoaktif maddeler için arzuyu artırabilir.

Ayrıca, herhangi zehirlenme olasılığı da söz konusudur. Dolayısıyla sağlık ve tıbbi konulara tedbirli yaklaşın.

Riskli işlerden, önemli adımlardan kaçının. Mali konularda ve belgelerle çalışırken dikkatli olun. Şüpheli olaylara karışmamaya çalışın. En iyisi kendi iç sesinizi dinleyin. Ruhunuzun ışığı herhangi bir sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır…

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.