11 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Gün boyu enerjimizi gündelik işlerimizde çalışmak, üretmek ve hizmet ederek harcayabiliriz. Kusursuz sonuçlar elde etmek için çabalayabiliriz. Daha seçici, aşırı analitik ve sosyal ortamlardan uzak olacağımız bir gündeyiz. Sağlıkla ilgili adımlar, tıbbi tedaviler ve evcil hayvanlarımızın bakımlarıyla ya da halledilmesi gereken bazı işleriyle meşgul olabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs trinesi ile ilginç ve heyecan verici değişiklikler gerçekleşebilir. İş ve girişimlerimize bizi motive edecek bu enerji ile hedeflerimize doğru hızlı bir ilerleme sağlayabiliriz. Sosyal ve romantik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Teknolojik gelişmeleri yakın takibe alabilir, evimiz yada iş yerimizde kullanabileceğimiz farklı ve yeni bir ürün satın alabiliriz.

Gün ortalarında kısa bir süreliğine Ay-Mars karşıtlığı etkinleşiyor. Dürtüsel ve çocukça reaksiyonlara eğilim gösterebiliriz. Çevremizdeki insanlar, ailemiz veya kendimize yakın hissettiklerimizle hoşumuza gitmeyecek olaylar gelişebilir. Tehditkâr davranışlar ve bizi zorlayarak durumla karşılaşmamız mümkün olabilir. Dolayısıyla Keyif ve huzurumuzun kaçıracak gereksiz inatlaşmalara girmemeli, bilinçli hareket etmeliyiz sevgili dostlar.

Sonrasında etkinleşen Ay-Güneş trinesi günün ikinci yarına etki erek, Ay-Mars kavuşumunun olumlusuz enerji akışını sonlandırıyor. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para yada emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz. Sosyal organizasyonlara katılmak ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Günün kapanış saatinde Ay-Neptün karşıtlığı ile duygularımız ve yeteneklerimiz zayıflayacak dünyevi işlerimizde denge kurma çabası içinde olacağız. Dolayısıyla manevi konulara ve hayal gücümüzü kullanabileceğimiz yaratıcı çalışmalarımıza bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.