26 Nisan 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay gün boyunca Balık burcunun evinde ilerliyor.          Güne başkalarının istek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olacağımız enerjiler veriyor. Evrensel sevgi, insanlığı ilgilendiren konular, maneviyat ve inanç uygulamalarına yönelebiliriz. İlerleme sağlamayı düşündüğümüz önemli görüşme, konuşmalar ve dikkat gerektiren işlerde daha fazla emek ve zaman harcamak durumunda kalabiliriz. Dolayısıyla ayrıntılar üzerinde dikkat ederek çalışmalarımızı ilerletmeye çalışmalıyız.

Bu geçiş ile Mantar ve viral enfeksiyonlarına daha duyarlı hale gelebiliriz. İşlenmiş gıdalardan uzak durarak, alkol ilaç ve kimyasal madde kullanımlarına dikkat ederek sağlık konusunda dengesizlik riskini en aza indirebiliriz sevgili dostlar.

Sabah saatlerinde Ay-Mars kavuşumu ile güne enerjik heyecanlı ve rekabetçi başlıyoruz. Enerjimizi yapıcı faaliyetlere kanalize etmekte fayda var. Ayrıca bu geçiş ile sağlığımıza da gereken hassasiyeti göstermeye çalışmalıyız sevgili dostlar zira, tansiyon ve baş ağrıları gibi problemler ortaya çıkabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor.  Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.