25 Nisan 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Kova burcunda ilerleye Ay saat 03.34 de boşluğa giriyor ve günün ikinci yarısına kadar boşlukta ilerliyor. Dolayısıyla günün ilk yarısı için yeni girişimlerde bulunmak, yeni adımlar atmak ve önemli konularda kararlar almak elverişsiz olacağından rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalı yarım işlerimizi tamamlamalıyız sevgili dostlar.

Ay saat 13.15 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca nazik, yaratıcı ve şefkatli enerjiler eşliğinde ilerleme sağlayacağız. Duygusal ve zihinsel bir refahlık, daha iyi bir perspektif elde etmek için bu geçişten faydalanabiliriz.

Gece saatlerinde Ay-Güneş ile uyumlu görünüm içine giriyor. Bu zaman diliminde bu geçişi iç durumumuza odaklanmak ve gelecek için neleri geliştirebileceğimizi görmek için de ideal bir fırsattır sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise, Merkür-Neptün atmışlığı etkinleşiyor. Bir kaç gün sezgileriniz, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz çok güçlü olacak. Daha çok psişik olaylar veya garip tesadüflerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızdan kısa bir süreliğine geri çekilme, kendinizle olma ihtiyacı duyabilirsiniz.

 Spritüel, felsefi ve dini konularda kendinizi daha fazla aydınlatmak daha fazla bilgi sahibi olmak isteği ile derin araştırma yada eğitim almak isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır kendiniz hakkında iyi niyet beslemeyen negatif birinin gerçek yüzü ortaya çıkabilir.

Sanatla uğraşanlara bu açı daha fazla ilham verecek ve yaratıcılıklarını daha fazla ön plana çıkaracak.

Şiir, roman yada bir müzik aleti öğrenmeye başlamak için de uygun bir zaman.

Ciddi hesap gerektiren işler ve finansal işlerinizi yürütürken her zamankinden biraz daha dikkatli olmak gerektiğini unutmamalısınız

Tanıtım, reklâmcılık, pazarlama alanlarında iş bağlantıları için de değerlendirebileceğiniz ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.