27 Nisan 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Balık burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Yaratıcı ve şefkatli yanımızla bağlantı kurmaya teşvik edici enerjiler veriyor. Ay Koç burcu geçişine başlayana kadar Motivasyon seviyelerimizde bir düşüşle karşılaşabilsek de, bu muhtemelen geçicidir ve bizi arzularımızla daha fazla temasa geçmeye de sevk edebilir.

Sabah saatlerinde Venüs-Neptün etkinleşen kavuşumuna Ay da eşlik etmiş olacak. İş ve diğer rutin görevlerimize odaklanmak biraz zor olabilir, çünkü bu geçiş tembellik ve hayal kurma eğilimini artıracak.

İlişkilerde dürüstlük ve güven arayışını da ön plana çıkıyor. Konu ve olaylara gerçekçi yaklaşarak kazançlı çıkabiliriz.

 Ayrıca yaratıcı uğraşlara yönelmek, ihtiyacı olanlara ve yoksullara yardım etmek gibi hayır işleriyle uğraşlar da verebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay diğer gezegen hareketindeki Merkür-Jüpiter atmışlığına eşlik ediyor. Geleceğinizi yeniden şekillendirmek adına planlar yapmak, projeler geliştirmek için değerlendirebilirsiniz.Açık ve net konuşmalarınızla iletişimlerinizde ve ilişkilerinizde diplomasi geliştirebilir, mantıklı sonuçlara varma imkânı elde edebilirsiniz.

Hukuki meseleler ve eğitim konularında olumlu anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay son bağlantısını Plüton atmışlığı ile oluşturuyor. Ortaklı ve Parasal konularda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Koşullarımızın yetersiz kaldığı İş yada özel konularda, güçlü ve etkin kişilerle irtibata geçerek destek ve yardım alabileceğiniz gelişmeler mümkün olabilir.

 Ay 16.36–19.10 saatleri arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor. Daha girişimci ve aktif olacağımız enerjiler getiriyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.