18 Nisan 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bizi dönüştürücü ve duygusal olarak heyecan verici deneyimlere daha çok çekebilir. Daha derin gerçekleri ve güdüleri keşfetmekle ilgilenebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Karamsar bir ruh haline girebiliriz.

Mantık ve sezgiyi tutarlı bir şekilde birleştirerek kullanmak zor olabileceğinden, belirsizliklere çekilme eğiliminde olabiliriz. İş, kariyer, finansal konulu işler, otorite figürleriyle veya ailevi konularda tansiyonu yükselten durumlar açığa çıkabilir Dolayısıyla bu zaman diliminde Sabırlı ve olayların akışına göre hareket etmekte fayda var sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün ve Jüpiter ile olumlu açılar oluşturuyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Günün gezegen hareketlerinde ise Merkür-Uranüs kavuşumu Venüs ile atmışlık açı içine giriyor. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alış verişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zaman. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.