19 Nisan 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Akrep burcundaki Ay saat 02.55–05.17 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca dışa dönük ve iyimser enerjiler verirken özgürlük ve maceraya atılma arzusu duyabiliriz.

Bireysel ve iş yaşamımızda hızlı ve tempolu olduğumuz kadar, olup bitenleri de geniş bir bakış açısıyla görme şansımız olduğu bir gündeyiz.

Eğitim, seminer, rapor hazırlamak. Sunum yapmak, özel bir meselemiz için açıklayıcı konuşmalar yapmak adına değerlendirebiliriz. Veya hukuki sorunlarımız, yurtdışı bağlantılı meselelerimiz de mücadele etmemiz gereken durumlar gündeme gelebilir.

Ufkumuzu genişletecek ve bize aradığımızdan daha fazlasını sağlayacak olan felsefi ya da deneyimsel cevapları arama dürtüsünü takip etmek içinde iyi bir zamandır. Gelecekle ilgili, hedeflerimizi, fikirlerimizi ve projelerimizi kendimize yakın bulduklarımızla paylaşabilir, fikir alışverişleri yapabiliriz.

Açık havada yürümek, egzersiz yapmak, bisiklete binmek gibi bacaklarımızı hareket erebileceğimiz sporları yapmak içinde oldukça elverişli bir zamandır.

Günün ilk yarısı Ay-Mars karesi etkili oluyor. Gerek toplumsal gerek kişisel yaşantımızda dürtüsel saldırgan ve bencil davranışlar gelişebilir ve bu tür olaylar, kavgalara, kazalara ve yaralanmalara neden olabilir. Eylemlerimiz de yanlış anlaşılabilir. Dolayısıyla olaylara sabırlı ve politik yaklaşmalı, en ufuk bir provokasyona kapılmamaya çalışmalıyız.

Ay-Mars karesinin ardından Ay, gün boyunca hiçbir gezegen ile açı oluşturmayacak ve bizlerde iyimser Yay doğasıyla işlerimizi ilerletmeye çalışacağız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.