26 Ocak 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor. Güne derin duygular, hırs ve tutkulu enerjiler veriyor. Çalışmalarımız ve uğraşlarımızın derinliklerine kolay motive olabiliriz. Gerçekte gördüğümüzden fazlasını görmek, bilmek ve araştırmak isteyebiliriz. Ortak gelirler, banka işlerimiz, nafaka, miras veya sigorta konularındaki alacak-verecek meselelerimiz ile meşguliyetlerimiz artabilir.

Bilim, matematik ve psikoloji alanlarında çalışanlar veya eğitim alanlar da oldukça elverişli bir gün geçirebilirler.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Hem Duygularımıza hem de ilişkilerimize kısıtlayıcı etkiler getiren bir transittir. Dolayısıyla öncelikli konulara odaklanmak için zorluk çekebiliriz. Görevlerimizi yerine getirirken ekstra çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. Otorite figürlerimiz ile problemler yaşamamız mümkün olabilir. En iyisi işimize kendimizi motive etmek, herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmek doğru olacaktır sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün tirnesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde  idealizmimiz yüksek ve zihinsel faaliyetlerimize daha fazla hayal gücü getirebilir, manevi ve milli konulara daha fazla duyarlılığımız artabilir. Giriştiğimiz işlerimizde daha idealist daha mükemmeliyetçi olmaya çalışabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız ve projelerimiz varsa değerlendirebiliriz. Yada mümkünse iş ve meşguliyetlerimize bir süreliğine ara verebilir, yardımlaşma ve hayır işleriyle ilgili uğraşılarımıza odaklanabiliriz.

Ayrıca Kalplerimiz ve ruhlarımızla bağlantıda olduğumuz sevdiklerimizle harika zaman geçirebiliriz sevgili dostlar

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.