27 Ocak 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Akrep burcunda ilerleyen Ay- Merkür atmışlığını etkinleştirdikten hemen sonra saat 08.28 de boşluğa giriyor ve saat 10.34 de kadar boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık İki buçuk gün boyunca çok daha iyimser, pozitif ve farklı olmaktan çekinmeyeceğimiz enerjiler getirecek. Kişisel yaşam ve ortaklıklar için duygusal olarak önemli bir zaman. Olaylara geniş bir pencereden bakmaya çalışacağız.

Yüksek öğrenim, eğitsel konular, kişisel mevzular, sosyal ve kültürel  gelişimi  destekleyecek her türlü kurslar ve organizasyonlar gündemimizde yer alabilir. Hukuksal meselelerimiz varsa çözmek ve geleceğe yönelik iş planı yada tatil planı yapmak için de bu geçişten faydalanabiliriz

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde sabırsız, huzursuzluk ve abartıcı olma eğilimde olabiliriz. Gerçekçi olmayan beklentiler içine girebiliriz, istek ve arzularımızı abartabilir, olayları büyütme eğilimi gösterebiliriz. Dolayısıyla, dengede kalmak, uzlaşma sağlamak ve alternatifleri göze alarak hareket etmenin faydasını görebiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Güneş atmışlığı ile günü kapatıyor. Ailemiz, sevdiklerimizle olduğumuz bu zaman diliminde onlara daha fazla güven ve bağlılık göstermemiz gerekebilir. Kendimizi daha rahat hissedilecek, sevdiğimiz ve keyif veren uğraşlarımıza enerjimizi harcayarak, olumlu bir ruh hali yaratabiliriz sevgili dostlar. Ayrıca bu geçiş iç durumumuza odaklanmak ve gelecek için neleri geliştirebileceğimizi görmek için de ideal bir fırsattır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.