25 Ocak 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 06.57 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yoğun duygu ve tepkiler uyandırmaya meyilli olacağımız enerjiler getiriyor. Sezgimize daha fazla dikkat etmek de faydalı olacak.

Yaklaşık iki gün boyunca, kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar elde edebiliriz.

Akrep burçları ile Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak burçları araştırma isteyen konularda veya bir meselenin aydınlığa kavuşturulması gereken mevzulara odaklanarak umduklarından daha fazlasını elde edebilirler.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karesi etkinleşiyor. . İş yada ev ortamlarımızda olayların hızı artabilir.

Rutinimizin dışına çıkıp farklı ortamlarda bulunmak, farklı olmak ve zorlayıcı işlerle uğraşmak zorunda kalabiliriz.

İletişim ve ulaşımda sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliriz. Uğraş vermemiz gereken işlerimizde gecikmeler ve kısıtlamalar canımızı sıkabilir. Sohbet ortamlarında, önemli konuşmalarda yanlış anlamak yada anlaşılmak gibi uyumsuzluklara maruz kalabiliriz. Bu zaman içinde kaygı uyandırıcı haberler almamızda mümkün. Dolayısıyla, olayları büyütmemek, esnek olmak ve kelimeleri özenli seçerek konuşmak önemli olacak.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneşe kare,Jüpiter’e trine açılarını etkinleştiriyor. Beklenmedik olayları kabul etmek ve değişikliklerin bizi istikrarsız hale getirmesine izin vermememiz gereken bir geçiştir. İş ve meşguliyetlerimize planlama yaparak yaklaşmakta fayda var. Böylelikle bazı fırsatların ortaya çıkmasına ön ayak olabiliriz.

Bizi destekleyen ve yardımcı olan insanlara karşı sorumluluklarımızı daha iyi ele alabiliriz.

Bu zaman diliminde kendi gerçeğimizi yansıtacak şekilde kendimizi ifade etmeye çalışmalıyız. Gücümüzü toplamak ve gelecekteki hedef ve uygulamalarımız için stratejiler planlamak için de bu geçişi kullanabiliriz. 

Benzer şekilde, faydalarını göreceğimiz fikirleri araştırmak ve çeşitli çalışmalarla öğrenmemizi ilerletmek genellikle büyük kolaylık sağlar ve muhtemelen bize memnuniyet getirecektir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.