19 Ocak 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Dolunay fazında ilerleyen Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne sevgi dolu ve etkileyici olacağımız enerjiler veriyor. Gün boyu ilişkilerimizde memnun edici gelişmeler yaşamamız mümkün olabilir. Çalışmalarımızı sürdürürken başkalarını güçlendirmek, desteklemek ve güven inşa etmek içinde fazladan yol kat edebiliriz. Sanatsal ve sosyal faaliyetlere katılma arzumuzda artabilir.

Romantizm yaşamak, varsa çocuklarımızla bir arada vakit geçirmek ve onlarla bağlarımızı güçlendirmek isteyebileceğimiz bir gün.

Dün gerçekleşen Dolunayın enerjisi ile değişim ve gelişmemize dayalı kararlar alabilir, hayallerimizi süsleyen bir şeyi gerçekleştirme fırsatı da bulabiliriz. Gün ilerledikçe kendimizi rahatlatıcı faaliyetlere de odaklayabiliriz sevgili dostlar.

Ay gün boyunca açısız ilerliyor ve günün son saatlerinde Ay-Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Sevdiklerimiz veya Aile ortamlarında, önemli konuşmalarda yanlış anlamak yada anlaşılmak gibi uyumsuzluklara maruz kalabiliriz. Bu zaman içinde kaygı uyandırıcı haberler almamızda mümkün. Dolayısıyla, olayları büyütmemek, esnek olmak ve kelimeleri özenli seçerek konuşmak önemli olacak sevgili dostlar.

Sevgili dostlar Merkür gününde sizlere kısaca Merkür hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Merkür, yaşı olmayan bir gezegendir. Bir insanın genç görünümünden sorumludur. Merkür, ticaret, iletişim, prensipli çalışma ve özellikle de yabancı dil çalışmalarından sorumludur. Buna göre, yukarıdaki faaliyetlerin tümü Merkür'ün çalışmasını ve bizi gençleştirmesini sağlamaya yardımcı olacaktır. Unutmayın, üniversite profesörleri yaşlarından daha genç görünürler ve çok aktiflerdir. Sizde Merkür’ünüzü iyileştirebilirsiniz.
Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.