yay burcu

2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık)

Sevgili Yaylar,2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca sevdiklerinizle bağlarınızı güçlendirmek ve konut sorunlarını iyileştirmek veya çözmek için size önemli fırsatlar yaratıyor. Yeni bir eve, belki başka bir şehre taşınabilir veya evinizi tadilata sokabilirsiniz. Yatırım yapacağınız fırsatlar gerçekleşebilir. Ailenize yeni üyeler katılabilir. Düğün, nişan, evlilik veya doğum gibi sebeplerden aileniz genişleyebilir. Ebeveynlerinize karşı sorumluluklarınız artabilir. Bazı konularda onların desteklerini alabilir veya planda olmayan harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

İş arayan bazı Yaylardansanız bu dönem İş kurmak, işlemecilik yapmak veya bir takım mücadele ve uğraşlarınızı evinizden yürütmek zorunda kalacağınız koşular oluşabilir.

Başta kariyeriniz ve ev dünyanız olmak üzere sizi gelişmekten alıkoyan şeyin ne olduğunu ve zamanınızı nasıl dengelemek konusunda yeni bir başlangıç veya yeni bir yaklaşım geliştirebilirsiniz. Kendinizi şimdiye kadar frenlediğiniz konularda harekete geçme ihtiyacı hissedebilir ihtiyaçlarınızı öncelik yapabilirsiniz sevgili Yaylar.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ile siz sevgili Yaylar, neşeniz ve Romantizm konuları ön plana çıkıyor. Sevdiklerinizle olan ilişkileriniz gelişebilir. Bekârsanız evlenebilirsiniz. Ebeveyn olabilir varsa çocuklarınızla olumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Yaratıcı meslek temsilcileri 8sanatçılar,müzisyenler, aktörler) halktan ilham alarak daha fala ünlenebilirler. Aynı zamanda Öğretmenler, çokçuklar ve gençlerle çalışanlardansanız sizin içinde verimli bir dönem sevgili Yayalar.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Yaylar yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar siz Yaylar 6. ve 12. ev aksınızda gerçekleşiyor. Bu dönemlerde maneviyata ve fiziksel olarak bedeninize daha duyarlı olacağınız dönemlerde ihtiyaç duyduğunuz değişikliklerin önü açılabilir.

İşiniz ve günlük yaşam alışkanlıklarınızla ilgili düzensizlik ve karmaşıklıkları

İyileştirici bir takım yenilikler yapabilirsiniz.

İş arayanlar tutulma etkisiyle iş girişimlerine olumlu sonuçlar alabilirler.

Yaşayacağınız bir gelişme ile odağınızı değiştirebilir ve fikirlerinizi yenileyebilirsiniz. İhmal ettiklerinizin farkına varabilirsiniz.

Gönüllü çalışmalar içinde yer alabilir, evcil bir hayvan edinebilirsiniz

Yine bu dönemlerde, gizli duygularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Hoş olmayan sırlar açığa çıkabilir, Kusurlu arkadaşlıklar, bazı alışkanlıklarınızdaki yapacağınız değişiklikler büyük dönüşümlere neden olabilir.

Ayrıca sağlıklı beslenme, düzenli spor yapmalı ve dinlenmenize yeterince zaman ayırmalısınız. Zira bu dönemlerde Uykusuzluk stres, mide sorunları, ateş ve gözle ilgili sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Doktor kontrolünden geçmeyi ihmal etmemelisiniz sevgili Yaylar.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.