AKREP BURCU 

 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım)

Sevgili Akrepler 2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca hem iş alanında hem de kişisel yaşam alanınızda romantizm, aşk, tutku ve neşeli olaylar sizleri bekliyor. Önemli başarılara, mükemmel kazançlara ulaşabilirsiniz. Son yıllarda başaramadığınız bazı projeleriniz hayata geçebilir. Finansal yatırımlar, yeni aşk ilişkileri ve hatta ikamet yeri, şehir, iş değişikliği olabileceği gibi bazı konularda başarı elde edebilirsiniz. Ancak alacağınız her radikal kararı iyi düşünülmelisiniz.

Bazı Akrepler, yeni romantik ilişkiler başlayabilirler, uzun vadeli ilişkileri olanlar evlenebilir. Evli olanlar çocuk sahibi olmayı düşünebilirler. Zaten çocuklarınız varsa, onların yeteneklerinin gelişimine dikkat edeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kişisel veya bağımsız yaratıcı projelerde kendinizi ön plana çıkarabileceğiniz koşullar ortaya çıkabilir. Bu dönem en rutin aktivitelerde bile neşe, ilham, mutluluk kesinlikle geleceğinizi çok olumlu etkileyecektir. Şansınızı piyangoda da deneyebilirsiniz sevgili Akrepler.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ile siz sevgili Akrepler, hizmet konularında sorumluluklarınız artabilir. Yeni bir iş bulabilir, mevcut işinizde çalışma koşullarınız iyileştirilebilir. Her hangi sağlık problemi varsa bu süre zarfında çözüme kavuşturabilirsiniz. Aşırı yemekten kaçınmalı ve size hizmet etmeyen alışkanlıkları bırakmalısınız sevgili Akrepler.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Akrepler yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar siz Akreplerin 7. ve 1. ev aksınızda gerçekleşiyor. Bu dönemlerde hayatınızın her alanında önemli başlangıçlar, düzenlemeler ve girişimler söz konusu olabilir. Kişiliğinizi ve kimliğinizi daha fazla öne çıkartma ihtiyacı duyabilir, hayat tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Fiziksel görünümünüzle ilgili bazı yenilik düşünceleriniz sizi harekete geçebilir, Estetik operasyon, saç, makyaj ve giyim tarzınızı yeniden yaratabilirsiniz. Ancak sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Ayrıca İkili ilişkileriniz yada aile ilişikleriniz de tutulmalarla beraber rotasyona tabi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki en özel kişinin rolünün ne olduğunu bu dönem kendinize epeyce sorabilirsiniz.  Sizi tüketen, varlığınızı hissetmediğiniz ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Yada daha fazla birliktelik kurarak ilişkinizdeki kötü gidişatın yönünü değiştirebilirsiniz.  Karşılıklı anlayış esneklik ile sıkıntıları aşabilirsiniz.

Bir kısım Akrepler, evlenebilir. Ebeveyn olabilir ve maddi durumlarını daha iyi şartlara taşıyacak fırsatlarla karşılaşabilirler.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.