TERAZİ BURCU

2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23 Eylül–23 Ekim)

Sevgili Teraziler, 2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca yaşamınızın gidişatı yerinde mi? İş akışınız düzenli mi ve egzersiz ve sağlıklı beslenme için zaman ayırıyor musunuz gibi soruları gündeme getiriyor. Dolayısıyla İşinizin, günlük rutinlerinizin, kişisel bakım programlarınızın ve sağlığınızın sorumluluğunu daha iyi üstleneceksiniz. Ancak, yeni bir başlangıç ​​yapmadan önce gözden geçirilmesi gereken şeylere dikkat vermeniz gerekebilir. Örneğin, eski rutinlerinize yeni bir soluk getirmek isteyebilirsiniz. Belki bir ikilem yüzünden, ister kendinize daha iyi bakmakla, ister bir iş projesine yeniden başlamakla ilgili olsun, bir canlanma süreci başlatabilirsiniz.

Kimi Teraziler Verimliliğini artırmanın yollarını arayabilir, önemli bir çalışma içine girebilir ve yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Kimi Terazilerin iş yeri, arkadaş ve çevrelerini değiştirmeleri gerekebilir. Kimi teraziler evcil bir hayvan edinebilir.

Sevgili Teraziler bir şeye veya birine tolerans göstermeniz gereken durumlarla karışabilirsiniz bu gibi durumlara farkındalık ve bağışlamanın yardımıyla olacağını unutmayın. Ve ruhunuzu beslemeyen yükümlülüklerden kendinizi muaf tutarak radikal kararlar alabilirsiniz.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ile siz sevgili Teraziler ilişkiler ve finansal konularda daha rahat hissedeceksiniz. Bekârlar bu dönem evlenebilirler. Sıkıntılı ilişkiler toparlanma sağlayabilir mevcut bağları güçlendirebilirler. Dünya görüşünüzü genişleten yeni bakış açıları açan insanlarla tanışabilirsiniz. Halkla ilişkiler, sanatsal faaliyetleriniz artabilir, yüksek öğrenim ve varsa yasal konuları kolay çözüme kavuşturabilirsiniz. .

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Teraziler yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar siz Terazilerin 8. ve 2. ev aksınızda gerçekleşiyor. Bu dönemlerde, Finansal bağımsızlık bulma, eski gelir planlarını revize etme ve genellikle finans konusuna daha fazla dikkat etme zorluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Miras, nafaka, borçlar, vergiler, krediler, eşinizin mali durumu, harcamalar, yatırımlar ve sağlığınızla gibi konularda yapılması gereken düzenlemeler gündeme gelebilir.

Sevgili Teraziler, finansal ve duygusal hedeflerinizin peşinde koşacağınız bu dönemler paylaşma, harcama veya birine yakınlaşma arzunuzu artıracağı gibi ani kayıplarda deneyimleyebilirsiniz. İstediğiniz şeyle, bunun için yapmaya hazır olduğunuz şey arasında denge kurma çabası sizi yorabilir. Dolayısıyla kendinizi zayıf hissettiren artık değeri olmayan şeylerden vazgeçerek, geride bırakarak yaşamanıza yeni bir yön vermeniz gerekebilir.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.