başak burcu

2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül)

Sevgili Başaklar,2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca evlilik, aşk, iş, seyahat, ortak entelektüel çıkar konularında yeni bir yaklaşım benimseyebilirsiniz.

Sevgili Başaklar evliliğinizi, aşk ilişkinizi veya ortaklıklarınızı güçlendirme konularında Jüpiter sizi destelemeye devam ediyor. Hala yalnız bir Başaksanız ruh eşinizi bulabilir yada müreffeh bir ilişkinin temelini atabilir yada bir düğün tarihi seçebilirsiniz. Bazı Başaklar içinde bulunduğu bir hayal kırıklığı ile ilgili işleri tersine çevirme ve olaylara yeni yollarla yaklaşma şansı elde edebilirler.

Sevgili Başaklar iş ve kariyer açısından, bir çıkar dengesi olan her yerde önemli şanslar elde edebilirsiniz. Ekonomik düzeyde istikrarlı gelişmeler yaşamanız mümkün görünüyor. Mutluluğa yönelik hedefleriniz ve sosyal hayatınızda bazı değişikliklerde yapabilirisiniz.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Başaklar yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar siz Başakların 9. ve 3. ev aksınızda gerçekleşiyor. Bu dönemlerde,

Yeni bilgi edinmek veya sunmak için hem yerel hem de küresel olarak çok önemli fırsatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca etkili arkadaşlıklar keşfedebilir veya farklı bir yanınızı ortaya çıkaran yeni muhit ve topluluklar içine girebilirsiniz. Dünya görüşünüz geliştikçe inançlarınız da daha fazla güçlenebilir. Bu dönemlerde Fikirlerinizden biri şöhret yada ilgi uyandıran bir statü getirebilecek yankı uyandırabilir.

Şehirlerarası seyahatler, yasal konular veya yayıncılık gibi konulara daha fazla önem verip zaman harcamanız gerekebilir. Zira karşılanmayan veya bildirilmeyen ihtiyaçlarla ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir ve dikkatli olmanız gerekebilir.

Sevgili Başaklar bu dönemlerde yine, yakın çevreniz ve akrabalarınızı ilgilendiren konular ve onlarla olan ilişkilerinizi daha çok etkileyecek koşullar altında kalabilirsiniz.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ile siz sevgili Başaklar daha çok anlayış ve psişik yetenekler geliştirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık veya miras yoluyla finansal faydalar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Jüpiter’in iş içinde yararlı olacağı bu dönem özellikle dış ticaret ve gayrimenkul ile ilgili ortak girişimlerde karlı katılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Gezegeniniz Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde iletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.