16 Aralık 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Güne istikralı, yumuşak ve çok affedici olacağımız enerjiler veriyor. Konu ve olaylara daha yavaş ve daha bilinçli bir yaklaşım tercih ediliriz. Gün boyunca finansal konulu işler, tarım emlak, arazi faaliyetlerimize ağırlık verebiliriz. Zevklerimiz ve memnuniyetimizin aratmasına neden olacak bir takım gelişmeler yaşayabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs ve Plüton ile uyumlu görünümler gerçekleştiriyor. uyumlu dengeli ve paylaşımcı olacağımız enerjiler getiriyor Gelecekle ilgili önemli konulardaki zorlu gibi görünen durumları aşabilecek gayret ve kararlılığı gösterebilir, gücümüzü ortaya koyabiliriz. Önemli kimselerin yardım, güven ve desteklerini de arkamıza alarak önemli işlerimizi halledebiliriz.

Ay akşam saatlerinde boşluğa girmeden Jüpiter ile kare görünüm oluşturuyor. Gerçekçi olmayan beklentiler içine girebilir, kendimize aşırı güvenli olabiliriz. Dolayısıyla ilişkilerimizde sorunlu  ve sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Aşırı duygusal ve dürtüsel tepkiler vermemeye özen göstermeliyiz.

Ay saat 19.09 da boşluğa giriyor ve saat 23.42 ye kadar boşlukta kalıyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.

Ay boşlukta yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz. Mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar, yapabilir yada cami, türbe ve müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.