15 Aralık 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü burcunun evinde geçiriyor. Gün boyu daha düşünceli ve kararlı hareket etmeye çalışacağız.

Günlük çalışma ve uğraşlarımızda yavaşlamaya ve daha dikkatli davranmaya eğilimli olacağız. Adım adım uygulama gerektiren veya para içeren işlerimizi, projelerimizi Yeniayın enerjinden faydalanarak yeni bir yön verebilir veya yeni kararlar alarak ilerletmeye çalışabiliriz.

İştahımız bugün bir hayli açık alabilir ve para harcayacak bir şey bulabiliriz, dolayısıyla aşırı yeme ve harcama arzularımızı dizginlemekte fayda var.

Bu transit ile gerçek duygularımızı da saklamakta zorlanırız en iyisi sevdiklerimize sevgimizi göstererek günün tadını çıkarabiliriz.

Ay-Satürn arasında uyumsuz görünümün gerçekleştiği sabah saatlerinde günlük işlerimize başlıyoruz. Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Sonrasında Ay-Uranüs ile aynı noktada kavuşuyor. Yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getiren bir geçiştir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan alışkanlıklar ve modası geçmiş tabularda kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Başkalarını ve kendimizin ruhunu yok eden haksızlıkları affederek, barışa, iyiliğe ve kabule doğru bir adım atabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.