30 Kasım 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güvenlik ve huzur arayışıyla güne başlıyoruz. Genellikle duygusal seviyelerde bağ kurmak ve bağlantı kurmak ve şefkatli olmak için iyi bir zaman sevgili dostlar.

Ay günün tek temel açısını günün son saatlerinde Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Karamsarlığa kapılabileceğimiz bu saatlerde stresli enerjiyi ilişkilerimizde uyumlu ve işbirliğine odaklanarak olumlu hale getirebiliriz. 

Günün gezegen hareketi Venüs-Neptün atmışlığı ise hoşgörüyü ve merhameti artırıyor. Bekârsanız sizin için kesinlikle mükemmel görünen yeni bir aşkla tanışmanız mümkün olabilir. Romantizm ve ikili ilişkiler, yaratıcılık ve müzik, resim ve şiir gibi sanatsal alanlarda kendinizi ifade etme fırsatı bulabilirsiniz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise, Merkür-Satürn atmışlık açı kalıbı etkinleşiyor. Organize olmak, detay gerektiren işlere odaklanmak ve geleceğe hazırlanabileceğiniz enerjiler getiriyor. Fikirleriniz daha gerçekçi bir temele dayanacak. Uzun süredir halledemediğiniz sorunlara nihayet çözüm bulabilirsiniz.İlişkilerinizde ciddi meselelerinizi konuşmak içinde ideal bir zamandır.Zira duygu ve düşüncelerinizde daha net ve gerçekçi olacaksınız.Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir ve iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırımlar, planlar, iş görüşmeleri, müzakereye ve gayrimenkul işlerinizi halletmek içinde bu enerjiden faydalanabilirsiniz.

İşin uzmanı olan kimselerden her hangi bir konuda danışmanlık yada eğitim almak için de yine değerlendirebileceğiniz bir görünümdür.

Yazılarınızı paylaşacağınız ve açmayı düşündüğünüz internet sitesi yada bloğunuzu da hayata geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.