24 Kasım 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Güne arabuluculuk, müzakere veya uzlaşma konusunda iyi olacağımız enerjiler veriyor. Zihinlerimiz ve duygularımız bugün birlikte iyi çalışır. Makul, adil ve rasyonel olmayı hedefliyoruz ve daha fazla öz kontrole sahip olacağız.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Manipülatüf davranışlar, restleşmeler inatlaşma gibi koşullar oluşabilir. Ve bir takım durumlarla yüzmek durumunda kalabiliriz. Fikirlerimizi başkalarına etmek yerine açık fikirli olmaya çalışmalıyız. Ve sorunları yapıcı bir şekilde doğrudan ele almak, engelleri ortadan kaldırmak adına bu enerjiyi değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Önemli girişimlerimiz, görüşmelerimiz, yazışmalarımız ve onay gerektiren işlerimizi rahat bir şekilde ilerletebiliriz.

Eğitim yada iş girişimlerimiz için sınavımız varsa her zamankinden daha çok başarılı olabiliriz. iş yada özel görüşmeler için kısa geziler yada ziyaretler geçekleştireceğimiz koşullar da oluşabilir.

Sonrasında Ay 18.37–18.59 saatleri arasında kısa bir süre boşlukta kalıp sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor.

Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla yada partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Günün son saatlerinde Ay-güneş ile uyumluluğu ile İlişkilerimizi samimiyet ve sıcaklık ile keyiflbir gece geçirerek günü kapatıyoruz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.