16 Kasım 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Koç burcunun evinde ilerlemesine devam ediyor. Güne bağımsız ve kendine güvenen bir ruh hali içinde olacağımız enerjiler veriyor. Yenilikler, değişiklikler yapmak isteyebilir bazı riskleri göze alabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay boşluğa girmeden Jüpiter’den uyumlu Plüton’dan  uyumsuz görümler alıyor.Şüpheli durumların avantajından faydalanabiliriz. İster evrenden ister bir kişiden olsun ihanete uğrama korkusu tetikleyebilir ve bu durum güvensizliklere yol açabilir.

Diğer taraftan iş, önemli projeler veya kişisel ilgi alanlarındaki motivasyon seviyemiz oldukça iyi olacak. Dolayısıyla heyecan verici konuları ve projeleri takip etmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz. Bir anlaşmayı veya projeyi sağlamlaştırma veya sonuçlandırma veya bir ilişkiyi somut bir şekilde ilerletme fırsatları da elde edebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat18.51 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Günün geri kalanında yeni bir şeylere başlamak, girişimlerde bulunmak, önemli kararlar almak açısından pek elverişli olmayacak.

Bu enerjiyi rutin işlerimizi yoluna sokmak, planlarımızı gözden geçirip ayrıntılar üzerinde düzenlemeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Geceye doğru ilerleyen zaman içinde zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalara da odaklanabiliriz sevgili dostlar.

Günün Gezegen hareketinde Güneş-Püton atmışlığı etkinleşiyor. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz her hangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken  insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız.

Bu açının yaklaşık birkaç gün baskın etkisi boyunca özellikle çevrenizdeki yaşlı kronik hastalar ve kalp rahatsızlıkları olanların sağlığına daha özen göstermelisiniz. Yorucu ve stresli koşullardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.