11 Kasım 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor. Özgürleşme arzumuzu ön plana çıkarıyor. Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir ve toplumsal konulara da hassasiyetimiz artabilir. Bilgi, iletişim ve teknoloji bağlantılı işlerimizi yapmak ve sorunlarımızı çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sosyal gruplar ve arkadaş çevremizle birlikteliğimizin artmasını sağlayacak ortak meseleler hızlanabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş karesi etkili oluyor. Mantık ve duygularımız arasında kalabiliriz. Çalışma alanlarımızda, aşırı yüklenen sorumluluklar, otorite figürlerimiz ile aramızda öfke ve çatışmalara neden olabilir. İlişkilerimizde ise mantıksız talepler yapabilir, problemleri aşırı dramatize edebiliriz. Dolayısıyla başkalarının ihtiyaçlarına duyarlı olmak, yapıcı ve istikrarlı kalmanın faydasını görebileceğimiz bir geçiştir.

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter ile aynı noktaya geliyor. Ebeveynlerimiz veya çocuklarımız ile ilgili sorunlarımızı halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Özellikle ikili ilişkilerimizde yararlı etkiler yaratacağını düşündüğümüz değişiklikleri başlatabiliriz. Gelecekle ilgili, hedeflerimizi, fikirlerimizi ve projelerimizi aile bireylerimiz ile paylaşabilir, fikir alışverişleri yapabiliriz.

Ayrıca, felsefi-din konularında bilgilerimizi genişletebileceğimiz kitaplardan faydalanabiliriz.

Diğer taraftan günün gezegen açılarında Mars-Satürn karesi etkili oluyor. Hayal kırıklıkları getiren bir geçiştir. iş yükümüz ve sorumluluklarımız ağır gelebilir yorucu olabilir. Otoriteye karşı küskünlük veya kızgınlım besleyebiliriz. Dolayısıyla özdisiplin ve sabırlı bir şekilde işlerimizi yürütmeliyiz. Makine veya elektrikli alet kullanımlarında, trafikte dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Ayrıca Bir anda ne olduğunu anlayamadığımız pek çok toplumsal konular patlak verebilir. Toplumda hayal kırıklığıyla birlikte gelen kızgınlık ve öfkeyi de açığa çıkarabilir.

Numerolojide, sayıları güçlü ve özel anlamlar taşır ve tıpkı astrolojideki yıldızlar gibi kişiliğimizi etkileyebilir.

 Ve bugün Perşembe (11) gün ve ay tekrarlandığında (11/11) güç daha da büyüktür.

11 bir üstat sayıdır ve bu Portal bizi İçsel Varlığımızla bağlantı kurmaya ve Evrenin bize sunduğu sonsuz olanaklara kendimizi açmaya davet ediyor.

 İşte size yardımcı olabilecek bazı basit ipuçları:

—Bugün 11/11 doğayla iç içe bir yerde olmaya çalışın (meydan, balkon, evinizin avlusu olabilir)

— Hayatta sahip olduğunuz her şey için minnettar olun. Kalbinizin atışından, aldığınız nefesten ve sahip olduğunuz ve yeterince değer vermediğiniz tüm şeylerden.

—Bir kininiz varsa, bırakın gitsin, affedin ve kendinizi affedin. Affetmek özgürleştiricidir ve affederek kendinizi özgürleştirsin

—Yaratandan, ruhunuzun amacı olan ve her şeyin her biri için "ideal ve mükemmel" anda geldiğini kabul etmeye açık olan hedeflere ulaşmanıza yardım etmesini isteyin.

Gelelim vereceğim ritüele

Arzunuzu her detayını düşünün. ⠀
—Sonra kâğıda yazın ve bu arzuyu 10 kez daha yazın. Toplamda 11 kez olacak. ⠀
— Her bir kâğıt parçasını arzunuzu tam olarak yazılacak şekilde kesmeniz gerekiyor. 

—Gözünüzde canlandırın ve bu uygulama sırasında bir mum yakabilirsiniz. ⠀
—Ve tüm yaprakları evinizin gizli bir köşesinde saklayın sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.