9 Kasım 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Dünyasal amaçlara odaklı bir ruh halinde güne başlıyoruz.  İşimiz, kariyerimiz ve ailemizi çevreleyen konular ve hayatımızdaki otorite figürleri ön plana çıkıyor.  Sigorta poliçeleri, vergi ödenmesi  gibi kamusal yapının gerekli işlerini halletmek ve dünyevi konularda bekleyen işlerimizi, sorumluluklarımızı planlı bir şekilde yürütmek isteyeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

.

Günün ilk yarısına Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. Bu enerji, mesleki ve özel yaşantımızda uyum, mutluluk ve başarı elde edebileceğimiz fırsatlar getirebilir. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para yada emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.
 

Ay günün ikinci yarısı Neptün ile uyumlu bağlantı içine giriyor. Olumlu düşünceye, yeni fikirlere ve işbirliğine kendimizi hazır hissedebiliriz.  Sezgimize, şefkatimize veya hayal gücümüze dayanarak meşguliyetlerimizi ilerletebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki son bağlantısını Plüton ile aynı noktaya gelerek gerçekleştiriyor. Ve ardından saat 20.52 de boşluğa giriyor, günü boşlukta bitiriyor. Sevdiklerimizle beraber olduğumuz bu zaman diliminde geçmişten gelen uzun süredir gömülü olan duygular açığa çıkabilir. Dolayısıyla, yaşamımıza yeni bir yön vermek, geçmişi geride bırakmak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Hemen sonrasında Ay’ın boşlukta kalacağı zamanı ise dünyasal işlerimizi bir kenara bırakıp, manevi tarafımızı besleyecek uygulamalar yaparak bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.