Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilecek yeni dönem eğitimleri için kayıtlar, 2 Mart Cumartesi günü online olarak alındı. Online kayıt işlemlerine gençler, yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 1,5 saatlik sürede bin 400 gencin kayıt işlemi gerçekleştirildi.

Tüm branşlar için kontenjanlar dolarken, eğitimler de 4 Mart itibariyle başladı. Kurslara kayıt yaptıran gençler de Tepebaşı Belediyesi’ne ücretsiz olarak sunulan eğitim çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 (222) 323 85 35 numaralı telefondan 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 0 (222) 322 18 45 29 Ekim Gençlik Merkezi yetkililerine ulaşabiliyor.

Gençlik Merkezlerinde düzenlenecek eğitimler

19 Mayıs Gençlik Merkezi ve 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimler arasında; yaratıcı yazarlık, İngilizce speaking intermediate, gitar, bağlama, tango, Almanca A1, İngilizce A1, işaret dili, fitness, pilates, hit cardio, zumba, wing tzun, salsa, bachata, American English Advanced Master Class (C1-C2), İngilizce speaking (A1, A2, B1, B2), web yazılım, grafik tasarım, Rusça A1, resim, diksiyon, klasik gitar, nefes eğitimi gibi branşlar yer alıyor.