Kurs Haberleri

kurs haberleri ve güncel kurs gelişmeleri, kurs ile ilgili tüm video, kurs fotoğrafları ve kurs haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) bünyesinde mesleki eğitimler veren Mesleki Edindirme ve Geliştirme Merkezi (MEGEM) 36’ncı dönem kursları başladı. 83...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) bünyesinde kurulan, Mesleki Edindirme ve Geliştirme Merkezi'nde (MEGEM A.Ş.) 35’inci dönem mezuniyet heyecanı yaşandı.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi, her yıl binlerce kişinin faydalandığı Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) piyano ve gitar kursiyerleri, düzenledikleri konser ile Eskişehirlilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

AÜ Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü (TÜDAM) tarafından Türk Sanat Müziğine ilgi duyan kişiler için Türk Sanat Müziği...

ESKİŞEHİR

 Tepebaşı Belediyesi, üniversite sınavına girecek gençler için ücretsiz hazırlık kursları düzenliyor.

SPOR

Tepebaşı Belediyesi Yunus Emre Spor Tesisleri jimnastik salonunda düzenlenen kursta uzman eğitmenler tarafından geleceğin jimnastikçileri yetiştiriliyor.

Tepebaşı tarafından düzenlenen kurslar tüm hızıyla sürerken, seramik eğitimi alan öğrenciler de çamura şekil vererek hayal dünyalarını sanatla yansıtıyor.

Yunus Emre Spor Tesisleri’nde ücretsiz olarak düzenlenen tekvando kursuna katılan çocuklar, spor yaparken kendilerini savunmayı da öğreniyor.

Kısa adı OMEK olan Odunpazarı Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları’na katılanlar, çevre dostu oyuncaklar tasarlıyor.

Tepebaşı Belediyesi Tunalı Belde Evi’nde açılan Ev Mefruşat Kursuna kadınlar, sosyalleşirken öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi tarafından kadınlara yönelik düzenlenen kurslar yoğun ilgi ile devam ediyor. Kadınlar hem sosyalleşiyor hem de üretmeyi öğreniyor.