Kitabı yazma amacı hakkında bilgi veren Yiğittepe , “ ‘Zarı Kalbinde Olmayanlar’aslında biraz ebeveynlere ders verir şekilde olmasını isteyerek yazdım. Zaten giriş kısmında yer alan ‘Bu kitap mecaz anlamda sağır ve dilsiz olan ebeveynlere hitaben yazılmıştır’ notuna da bu yüzden yer verdim. Yapmaları gereken şey daha fazla dinleyip gözlemlemek” diye konuştu.

bulut-yiğittepe-2

Yazarlığa başlama nedeni hakkında konuşan Yiğittepe, “Aslında hayalim Radyo Sinema Televizyon bölümü okumaktı. Ama bazı sıkıntılardan dolayı okuyamadım. Bu yüzden hayal ettiklerimi kağıda döküyorum” sözlerini kaydetti.  Kitapseverlerin nasıl bir kitap ile karşılayacağı ile ilgili de bilgi veren Yiğittepe, “Belli bir kitle için yazmış olsam da okumanın yaşı ve zamanı yoktur. Okuru keyifli bir yolculuğa sürüklemeyecek ama yerden yere çarpacağına eminim. Çünkü geri dönüşlerden aldığım izlenim bu yönde” şeklinde konuştu.

bulut-yiğittepe-3

BULUT YİĞİTTEPE KİMDİR?

Bulut Yiğittepe, 01.01.1991 tarihinde Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Makine Teknolojisi önlisans bölümünü maddi sıkıntılardan dolayı yarıda bıraktı. Tunceli Pülümür’de vatani görevimi tamamladı.  ‘Zarı Kalbinde Olmayanlar’ kitabının yazarıdır.

Editör: Milli İrade