Eskişehirspor için son derece önemli olan Ağrıspor karşılaşması yine tam bir hüsranla tamamlandı. Kırmızı Siyahlılar 12 maçtır kazanamayan rakibine kaybetti. Ligin son sırasına yerleşen Es Es dibin dibini görmeye doğru ilerlemeye devam etti.

"Kapıya kilit vurdurtmayız" "Kapıya kilit vurdurtmayız"

BAL’A DOĞRU

Ligde kalmak adına umutlarını tüketmeye devam eden Eskişehirspor bir türlü istediği sonuçları alamıyor. Yapılan transferlerin sahadaki ruhsuz futbolu ise camiayı çileden çıkartıyor. Eskişehirspor için tehlike çanları çalmaya devam ederken, yolun sonunda ise Bölgesel Amatör Lig görünüyor.

6 MAÇ KALDI

Ligde geriye 6 maç kalırken, Şimşekler rakiplerinden birisi olan Çatalca’yı sahasında konuk edecek. Kırmızı Siyahlılar kendileri açısından önemli olan ve kritik karşılaşmaların hiç birinden istediği sonuçla ayrılamazken, Çatalca maçında ise ne yapacağı merak konusu oldu. Eskişehirspor bu maçı da kaybetmesi durumunda ligde kalma umutları tamamen bir hayale dönüşecek.

RAKİPLERE KAYBEDİYORUZ

Oysaki yeni transferleri ile 4 maçta aldığı 8 puanla geleceğe bir ışık yakan Eskişehirspor, son 3 haftada o ümitleri tüketmeye başladı. Önce Yomra’da 3-1 önden gidip 3-3’lük beraberlik alarak altın değerinde 2 puan kaybedildi. Ardından rakiplerinden birisi olan Amasyaspor’a sahamızda kaybettik. Son olarak ise 12 maçtır kazanamayan Ağrı’ya kaybettik. Şimdi ise sıra Çatalca maçı var. Bu maçtan nasıl bir sonuç çıkacağı merak ediliyor.