Eskişehirspor ilk yarının son maçında sahasında konuk edeceği Nevşehir Belediyespor maçına odaklandı. Kırmızı Siyahlılar taraftarları önünde kazanarak puanını 13’e çıkarmak ve ligin ikinci yarısına umutlu girmek istiyor.

3 PUANA ODAKLANDIK

TFF 3.Ligin ilk yarısının son maçını sahasında Nevşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Şimşekler bu karşılaşmanın hazırlıklarını galibiyet parolası ile sürdürüyor. Kırmızı Siyahlılar galibiyetten başka bir şey düşünmezken taraftarlarına devre arası öncesinde galibiyet hediye etmek istiyorlar.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Ligde son sırada yer alan Kırmızı Siyahlılar için büyük önem arz eden karşılaşma öncesinde tesislerine kapanan ve 3 puandan başka bir şey düşünmeyen Eskişehirspor, ligin ikinci yarısına umutlu girmeyi hedefliyor. Kırmızı Şimşekler için bir hayli zor geçecek karşılaşmada yine en büyük kozu taraftarları olacak.

PROVA YAPILDI

Vali Hanefi Hanefi Demirkol Tesislerinde yaptığı çalışmalarla Nevşehir Belediyespor maçına hazırlanan Eskişehirspor, dünde bu karşılaşmanın provasını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Emre Özbayer yapılan çalışmada oyuncularına sık sık uyarılarda bulunarak futbolcularına hata yapmamaları gerektiğini dile getirdi.