Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Hakan Duman, Orman Bölge Müdürü olarak yeni atanan İsmail Boz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Duman, Başkan Yardımcıları Metin Özabuş, Gökhan Çalışkan, İsmail Kanber, Hamza Deniz Kaçmaz üyelerimizden Cemil Nazlı, Nihat Baş, Tunahan Avcu ve Genç MÜSİAD Eskişehir Yönetim Kurulu üyesi Semih Önpeker Eskişehir Orman Bölge Müdürü olarak atanan İsmail Boz’ u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Duman “ Şehrimizde Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli işbirliği içersinde olduklarını belirterek, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’ne atanan İsmail Boz’ u ziyaretimizde yeni görevinde başarılar diledik. Daha önceki başarılı çalışmalarına şehrimizde de devam ettireceğine inancımız tamdır” dedi. Orman Bölge Müdürü İsmail Boz “Göreve başlamam dolayısıyla MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Duman ve Yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Boz, ‘‘Kurumumuzu çok daha iyi yerlere getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Şube Başkanı Duman ve Yönetimine Bölge Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir

 Şube Başkanı Duman’ a ve Yönetimine teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.