Eskişehir Mobilya Fuarı, Tüyap ve Eskişehir Mobilya Sanayi Kümelenmesi Derneği iş birliğiyle mobilya sektörünü Eskişehir’de ilk kez bir araya getirecek.

Doğa sporcuları akşam yürüyüşünde gün batımının keyfini çıkardı Doğa sporcuları akşam yürüyüşünde gün batımının keyfini çıkardı

Eskişehir Mobilya Fuarı, Tüyap ve Eskişehir Mobilya Sanayi Kümelenmesi Derneği iş birliğiyle mobilya sektörünü Eskişehir’de ilk kez bir araya getirecek.

Mobilya sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan bölgenin, tasarım, kalite ve üretim kapasitesinin görücüye çıkacağı fuarda; modern mobilyalardan, mutfak ve banyo mobilyalarına, ofis mobilyalarından, bebek ve genç odası mobilyalarına, yatak-baza gruplarından, bahçe mobilyaları, masa, sandalye ve aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesi sergilenecek. Eskişehir’de düzenlenecek ilk profesyonel mobilya fuarı olacak etkinlik, katılımcıların marka gücünü göstermesi açısından önemli bir ticaret platformu olacaktır. 2019’da dünyada en fazla ihracat yapan ülkeler sıralamasında 6 basamak birden atlayarak dünya 8’incisi olan Türk mobilya sektörü, dünya ticaretinden aldığı payı artırmak için çalışmalarına var gücüyle devam ederken bu fuarla Eskişehir mobilya sektörünün saygın üretici ve ithalatçı firmaları yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ile 5 gün boyunca bağlantı kuracak ve önemli iş birliklerine imza atacaklar. 23 – 26 Mart 2022 tarihleri arasında 10.00 – 19.00, 27 Mart’ta ise 10.00 – 18.00 saatleri arasında açık olan Eskişehir Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Yan Sanayi Fuarı www.eskisehirmobilyafuari.com web sitesinden doldurulacak e-davetiye ile ücretsiz ve sıra beklemeden ziyaret edilebilecek.