BAK VOLKAN EFENDİ

Hakkı Yılmaz Hakkı Yılmaz
Hakkı Yılmaz'la Açık Açık

Senin yaşın küçük, hırsın büyük, derdin başkadır bilemem.

Hayallerin vardır, hedeflerin vardır, milyonlarca para harcamışsındır umurumda değil.

Yorgunsundur, moralin bozuktur, ezberin bozulmuş, sıkışmışsındır beni hiç alakadar etmez.

Ama Volkan Efendi

Sen sahibi meclis üyen, danışmanı genel yayın yönetmeni, yazarları Büyükerşen ve Kazım Kurt’a dair bırak iyi bir yorum, nötr bir yorum bile yapamayan bir gazete dışındaki tüm gazeteleri, tv’leri, emekçi insanları vatanını sevmeyen, rüşvet alan, taraflı ve sadece sana övgü yapmadıkları için terörist gibi lanse edemezsin.

Adama yuh derler, oha derler, çok düşün, az konuş derler.

Üstelik bunu defalarca haber olduğun gazetelerin yer aldığı grupta, defalarca çıktığın ve kendini anlatma fırsatı bulduğun TV’de yapıyorsan

Üstelik yazılarında sık sık seni olumlayan, iyi yorumlarda bulunan çok değerli gazeteci kardeşlerimin yüzüne yüzüne baka baka yapıyorsan

Üstelik bunları beden dilin öfkeden deliye dönmüş, sinirden gözlerin kocaman olmuş, sanki az sonra yerinden kalkacak ve bir iki tane yumruk atacak kadar kontrolden çıkmış gibi yapıyorsan

Üstelik karşındakilere söz hakkı tanımadan, elinde 12 bin lira parayı sallayıp, onun 6 aylık asgari ücret olduğunu bilmeden sallayarak yani o parayı küçümseyerek yapıyorsan

Sana ne demeli, ne söylemeli, hangi aklı başındaki adam seni durdurabilir ki diye düşünmeden edemiyorum.

400 Bin nüfusu olan bir ilçeye liderlik için oy isteyen, ben barışı getireceğim, huzuru getireceğim, ben daha iyiyim diyebilecek kadar kibirli ve egolu bir insanın takındığı bu agresif tavra bakınca, acemi askerle geçiş töreninin neden olmayacağını daha iyi anladım.

Sadece kendini öven ve ortağı olduğu iddia edilen gazeteyi vatansever diğerlerini hain ilan eden birinin neden AKP’li olduğuna şaşırmadım.

Seçilme ihtimali görmüyorum ama seçilirse nasıl bölücü, ayrıştıcı, öteki Eskişehir sayfasının desteği ile nasıl ötekileştirici bir lider olacağını çok daha iyi idrak ettim.

A-Haber, Akit TV, Beyaz TV diye başlayan ama bugün neredeyse yüzde 99’u AKP’li isimlerin ve onların güdümünde yayıncıların elinde olan medyayı, tutuklu gazetecileri düşünüp, AKP’ye destek vermediğimiz için neden terörist, hain, vatanını sevmeyen ilan edildiğimizi inanın bir kez daha tüm gerçekliği ile anladım.

İyi ki Eskişehir’de, Eskişehir çağdaş insanları ile, Atatürkçü, fikri menfaatlerine göre değişmeyen insanlarının içindeyim.

Yoksa nefes alamaz, huzurlu, mutlu bir tek gün bile geçiremezmişim. Çünkü Eskişehir insanının tercihini ve bu tür agresif profillere izin vermeyeceğine adım gibi eminim.

İzlemediyseniz, lütfen internetten bu programı izleyin. Hatta inşallah Volkan Doğan bir kaç kere daha TV programına çıkarda, içinde ne saklı olduğunu daha çok insan görür diye ümit ediyorum.

Bu tavırlarla sadece kendini değil AKP Büyükşehir Adayı Burhan Sakallı ve AKP’yi de zorda bırakan birini ibretle izlemeye devam edeceğim.

EN SON EKLENEN HABERLER

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 45 öğretim üyesi alımı yapacak.

Kırklareli Üniversitesi 26 öğretim üyesi alımı yapacak

Eskişehir Sanayi Odası, “Avrupa Yeşil Mutabakatı (Green Deal)” konusunda önemli bir adım attı. “ESO Sürdürülebil...

Ruhsatsız iş yerlerinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak kumar oynayan 144 kişiye idari para cezası uygulandı.

Tarım arazilerinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 910 dekarlık alanda tarım faaliyetlerine başlayan Odunpazarı Belediyesi, sını...

Yukarı Çık