Uzun bir süredir uzak kaldığım ama hiç kopmadığım gazetecilik hayatıma yeniden başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. 10 yıl boyunca farklı gazetelerde Eskişehirspor ve Eskişehir’in sporu ile yakından ilgilendikten sonra bir süre gazetecilikten uzak kalmanın ardından tekrardan sizlerle birlikte Milli İrade Gazetesi’nde yer almaktan mutluluk duyuyorum.

Gazetecilik mesleğine her ne kadar ara vermiş olsam da hem Eskişehirspor ile hem de Eskişehir’in spor ile bağımı hiç koparmadım. Eskiden ustalarımız, abilerimiz bizlere söylerlerdi. Yeşil sahaların tozunu, o an yaşanan ambiyansı ve atmosferi bir kez olsun tadan bir daha kopamaz diye. Çok da doğru söylemişler.

Bizde ne sevdamız Eskişehirspor’dan ne de Eskişehir’in sporundan ve amatör sevdamızdan hiç vazgeçmedik. Bugünden itibaren Eskişehirspor ve Amatör sporlarla birlikte Milli İrade Gazetesinde sizlerle olacağım.

Mazisi başarılarla dolu oaln ve ne yazık ki geçmişte yanlış yönetimlerle birlikte şuan zor günler geçiren sevdamız Eskişehirspor’umuz  Pazar günü hem sezonun hem de 3.Ligdeki ilk maçına çıkacak. Nereden nereye dediğimiz şu dönemde Eskişehirspor’umuz bir an önce geçmişteki gibi başarılı dönemlerine inşallah geri döner. Bu ligde fazla kalıcı olmayız ve hak ettiğimiz yerde yerimizi alırız.

Tekrar mesleğe dönmenin mutluluğu ile inşallah başarılı bir sezon geçirir ve sezon sonunda sevinen taraf oluruz.