Vali Erol Ayyıldız, göreve yeniden seçilen Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve yeni dönem Yürütme Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

Vali Erol Ayyıldız, 21. Olağan Seçimli Genel Kurul sonrası göreve yeniden seçilen Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve yeni dönem Yürütme Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

Tepebaşı Belediyesinde toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı Tepebaşı Belediyesinde toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı

Seçimli Genel Kurul’da göreve yeniden seçilen Eskişehir Kent Konseyi Başkanı ve yeni dönem Yürütme Kurulu Üyelerini makamında kabul eden Vali Ayyıldız, Başkan Akçasoy’a ve Yürütme Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti bildirdi. Şehirlerin gelişmesinde ve yapılanmasında kent konseylerinin önemli görevler üstlendiğine dikkat çeken Vali Ayyıldız, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, kent konseyinin başarılı çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini ifade ederek "Şehrimizde tüm kurumlarla uyum içinde, oldukça verimli ve örnek teşkil eden çalışmalarda bulunuyorsunuz." dedi.

Şimdiye kadar tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalıştıklarını aktaran Başkan Akçasoy ise, kent konseyi olarak hemen hemen her alanda yaşanan sorunlara karşı dikkat çekilmesi ve çözüm aranmasında önemli görevler üstlendiklerini kaydetti. Ziyareti kabulden dolayı Vali Ayyıldız’a teşekkürlerini ileten Başkan Akçasoy, yönetimde görev alan Yürütme Kurulu Üyelerini tek tek tanıtarak, konseyin yaptığı çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgi verdi. Ziyaretin sonunda Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Akçasoy, Vali Ayyıldız’a katılımcı kent yönetiminin gelişimi adına çalışmalar yapan Eskişehir Kent Konseyi’ne verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.