İlk yarının son deplasmanı olan Elazığspor karşılaşmasında yarın Kırmızı Şimşekler galibiyet arayacak. Acil puan yada puanlara ihtiyacı olan Eskişehirspor’un kaybetme gibi bir lüksü bulunmuyor. Şimşekler ilk yarıdaki son deplasmanda kazanarak biraz olsun umutlanmak istiyor.

ACİL PUAN LAZIM

Ligde çıktığı 15 maçta sadece 9 puan toplayan Eskişehirspor, ilk yarının bitimine 2 hafta kala son deplasman mücadelesine çıkıyor. Ligin dibine demir atan ve ikinci yarı öncesinde umutlanmak isteyen Eskişehirspor’un puan yada puanlar kazanmaktan başka çaresi bulunmuyor.

Eskişehirspor’da 6 imza birden Eskişehirspor’da 6 imza birden

SEVİNELİM SEVİNDİRELİM

Pazar günü deplasmanda oynanacak olan zorlu maç öncesinde hafta boyunca galibiyet parolası ile hazırlanan Kırmızı Siyahlılar zorlu deplasmandan puanlarla ayrılarak nefes almayı hedefliyor. Şimşekler Elazığ’dan puanlarla ayrılarak biraz olsun taraftarlarını da sevindirmek istiyor.

MAÇ SAAT 14.00’DA

Teknik Direktör Emre Özbayer ise zorlu maç öncesinde “Geçen hafta Kütahya karşısında vermiş olduğumuz mücadele ve reaksiyonu gösterirken Elazığspor karşısında puanlarla ayrılabiliriz. Benim oyuncu grubuma olan inancım ve güvencim tam dedi. Eskişehirspor’un Pazar günü deplasmanda oynayacağı zorlu mücadele saat 14.00’de başlayacak.