İYİ Parti Eskişehir İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanlığı toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda ülke gündemi ve seçim hazırlıklarının değerlendirildiği bildirildi.

İl Başkanı Mehmet Ektaş Başkanlığında gerçekleştirilen, Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu'nun da hazır bulunduğu toplantıya, İl Teşkilat Başkanı Neşet İlhan, Tepebaşı İlçe Başkanı İsmail Türk, Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna, Beylikova İlçe Başkanı Orhan Kara, Çifteler İlçe Başkanı Recai Kutlay, Han İlçe Başkanı Fevzi Aakpınar, İnönü İlçe Başkanı Erol Taştan, Mahmudiye İlçe Başkanı Özay Yiğit, Mihalgazi İlçe Başkanı Hasan Makine, Mihalıççık İlçe Başkanı Ahmet Turyaki, Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Topbaş ve İl Gençlik Kolları Başkanı Levent Bayraktar katıldı.

 

YENİ SEÇİLENLERE BAŞARI DİLEĞİ

Şehrin göbeğinde yol kesip kadın sürücüyü vurdu Şehrin göbeğinde yol kesip kadın sürücüyü vurdu

 

İl Başkanı Av. Mehmet Ektaş, yeni seçilen Başkanları tebrik edip görevlerinde başarılar diledi. İlçe başkanlıklarının il Başkanlığı ile uyum içinde çalışması için yapılacakların planlandığı toplantıda İlçe Başkanları, teşkilatlanma, üye kayıt çalışmaları, İlçelerinde yaşanan sorunlarve çözüm önerileri hakkındaki görüşlerini İl Başkanına ilettiler.İlçelerin kısa, orta ve uzun dönem hedeflerin belirlendiği toplantıda Mehmet Ektaş, “Tüm göstergeler AKP yönetiminin 2023 e kadar iktidarı sürdüremeyeceğini gösteriyor. Biz İYİ Parti olarak, olası erken seçime hazırız. Yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya devam ediyoruz.  Yapılan kamuoyu araştırmaları partimize iktidar yolunda çok büyük bir destek olduğunu gösteriyor. Bizler teşkilat olarak bu desteğe layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışmalı iktidar hazırlıklarımızı tamamlamalıyız. Bu ekip İYİ Parti Eskişehir teşkilatını genel seçimlere götürecek ekiptir. Sorumluluğumuz bir kat daha artmıştır. Tüm İlçe Başkanlarımızın bu bilinçle hareket etmesini istiyorum.”dedi. Toplantıda Milletvekili Kabukcuoğlu günlük siyasi gelişmeler ve partinin meclis faaliyetleri konusunda ilçe başkanlarını bilgilendirdi.