Kırsal bölgede eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Bir Kitap Bağışla, İnternetten Bir Yıllık Eğitim Al’ kampanyasına büyük destek olan 5.sınıf öğrencisi Zeynep İhpar’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Oğuzhan Özen tarafından teşekkür belgesi verildi.

Nebi Hatipoğlu, “Adaylar Konuşuyor” programına katıldı Nebi Hatipoğlu, “Adaylar Konuşuyor” programına katıldı

Özen “Zeynep kendi okulunda büyük bir farkındalık yaratarak arkadaşlarını organize etti, kampanyaya büyük destek oldu. Böyle anlamlı bir projeye destek olan başta Zeynep olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Topladıkları kitapların başka öğrenciler tarafından okunacağından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Zeynep “Büyükşehir Belediyesi’ne bu anlamlı proje için biz teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince her zaman böyle projelere destek olmak istiyorum” dedi.

5.sınıf öğrencisi Zeynep İhpar, Büyükşehir Belediyesi’nin kampanya ilanlarını görerek katılma isteğini okul yetkililerine iletti. Okuldaki tüm sınıflara girerek özel sunum yapan Zeynep, bu sayede 500’e yakın kitap topladı. Kitapları köy okullarına gönderilmek üzere Büyükşehir Belediyesi’ne bağışladı.