Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Sinema Geceleri ilçelerde devam ediyor. Son olarak Hanlı vatandaşlar Han Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde sinema gösteriminde bir araya geldiler.

Gözden kaçırmayın

Geleneksel seramik yapımı sanatsever öğrencileri çamur ile buluşturdu Geleneksel seramik yapımı sanatsever öğrencileri çamur ile buluşturdu

Vatandaşların keyifli bir yaz akşamı geçirmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde başlatılan Açık Hava Sinema Geceleri devam ediyor. Han Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’nın da katıldığı sinema gösteriminde Hanlı vatandaşlar Aile Arasında filmini seyretti.Gösterim öncesi konuşan Han Belediye Başkanı, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize yapılan yatırımların yanı sıra bu tür sosyal etkinliklerde de bir araya geliyoruz. Bu tür etkinlikler kırsalda yaşayan vatandaşlarımız için birlik ve beraberliği sağladığı için büyük önem taşıyor. Sayın Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ve ekibine ilçemizde gerçekleştirdikleri çalışmalar ve düzenledikleri kültürel etkinliklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Açık Hava Sinema Geceleri 1 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21.00’de Mahmudiye’de, 2 Ağustos Perşembe saat 21.00’de ise Çifteler’de devam edecek.